Perfektní zázemí pro Vaše akce

… soukromé i firemní …

Prostory našeho penzionu nabízí ideální prostředí pro realizaci svateb, rodinných oslav i firemních akcí, přednášek a konferencí. Profesionální catering, bohaté rauty, švédské stoly, či jen pro Vás grilované speciality. Samozřejmostí je pohodlné ubytování pro Vaše hosty, či salonek vybavený kvalitní ozvučovací technikou a projektorem. To je jen krátký výčet toho, co umíme.

CATERING

s profesionální obsluhou na jakoukoliv Vaši akci je samozřejmostí

SAMOOBSLUŽNÝ BAR

v salonku umožňuje podávání Vašich vlastních nápojů či občerstvení

WiFi Internet

je k dispozici ZDARMA ve všech prostorách našeho hostince a penzionu

SVATBY & OSLAVY

Pro tyto příležitosti můžeme po předchozí domluvě zajistit slavnostní výzdobu interiéru, sestavit a přichystat speciální menu a připravit bohaté rautové stoly s teplým i studeným jídlem pro průběžné občerstvování během akce.

Větší pohodlí hostů je možné zajistit využitím komfortního ubytování v pokojích penzionu. Pro ubytované při oslavách nebo svatbách máme samozřejmě připraveny speciální zvýhodněné cenové nabídky.

FIREMNÍ AKCE

V prostorách penzionu je k dispozici uzavřený salonek, který je možné využít pro pořádání podnikových setkání, školení nebo pro firemní teambuilding. Lze zde pohodlně usadit až 80 osob.

Celá místnost je plně pokryta bezdrátovým připojením na internet, naleznete tady i dostatečné množství zásuvek na připojení do elektrické sítě. Místnost disponuje kvalitním ozvučením, dataprojektorem pro prezentace či instruktážní filmy a mikrofonem pro lepší slyšitelnost přednášejících.

V salonku je vystavěn bar s lednicí, který je možné pro větší soukromí a koncentraci při práci změnit na samoobslužný bar s občerstvením.

Zaujala Vás naše nabídka?

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?